دانلود کتاب آیین نامه پایه سوم رانندگی رایگان pdf سال 1402

با سلام اگر قصد دانلود کتاب پایه سوم را دارید به همین صفحه کمی پایین تر مراجعه کنید.

اگر قصد شرکت در آزمون آیین نامه را دارید:
با دانلود فوری ” سوالات اصلی آیین نامه رانندگی 1402 با آخرین بروزرسانی وتغییرات این ماه شما نیاز  به خواندن کتاب آیین نامه رانندگی نخواهید داشت، و بار اول در آزمون قبول خواهید شد.

 
توجه داشته باشید کتاب آیین نامه با توجه حجم زیاد و مطالب سخت نیاز وقت زیادی برای مطالعه دارد و هر کسی نمی تواند مطالعه کند کامل آن را و اگر قصد قبولی در آزمون را بدون خواندن کتاب دارید پیشنهاد ما، دانلود سوالات اصلی آیین نامه 1402 با جواب از سایت هست.

​در هر بار آزمون آیین نامه چه تعداد قبول می شوند؟

​​همین حالا شما هنر جوی گرامی متقاضی شرکت در آزمون آیین نامه که قصد گرفتن گواهینامه پایه سوم را دارید. می توانید اصل سوالات آیین نامه 1402 را با جواب از سایت ویرا تست دانلود و بار اول قبول شوید.

کتاب آیین نامه پایه سوم را دانلود کنید، اما همان طور که بالا هم توضیح داده شد، با توجه به سختی مطالب کتاب آیین نامه پایه سوم، مسلط شدن به کل کتاب و حفظ آن سخت هست و نیاز به تلاش و وقت زیاد هست.

از طرفی با توجه آمار های موجود در هر بار برگزاری آزمون آیین در سراسر کشور فقط تعداد کمی موفق به قبولی می شوند، و افرادی که قبول شدن به طور حتم یا کل کتاب را مطالعه کردند یا اصل سوالات آزمون آیین نامه را داشتن و بار اول قبول شدند.

کتاب آیین نامه ماشین پایه 3 راهنمایی و رانندگی 

 شما با دریافت نسخه پی دی اف کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می توانید کتاب آیین نامه رانندگی را در گوشی همراه ،تبلت ،کامپیوتر و… مطالعه نمائید.

همچین شما عزیزان می توانید جهت آمادگی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی در آزمون های آیین نامه رانندگی  سایت ویرا تست شرکت نمائید و با سوالات اصلی آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی آشنا شوید.

فهرست مطالب کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی:

فصل اول : قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی
فصل دوم :رانندگی ایمن
فصل سوم :آشنایی با سیستهای فنی خودرو وسرویس و نگهداری
فصل چهارم :فرهنگ رانندگی
فصل پنجم:امداد و نجات
فصل ششم: آلودگی های ترافیک 
​​​​​​​اما پیشنهاد ما به شما دانلود اصل سوالات است که با تهیه و دانلود این سوالات به راحتی بار اول قبول شده و دیگر حتی نیازی به خواندن کتاب آیین نامه خودرو نخواهید داشت .

توجه کنید : شما خود خود سوالات را دانلود خواهید کرد که روز قرار است همون سوالات رو امتحان دهید پس چی از این بهتر ؟

​​​تصویر زیر نمونه ای از سوالات اصلی آیین نامه است که پس تهیه دانلود خواهید کرد.

دانلود سوالات اصلی آیین نامه