دانلود کتاب سم هستم بفرمایید (داستین تائو)

کتاب pdf سم هستم، بفرمایید: شما با سم تماس گرفته اید

خلاصه رمان عاشقانه سم هستم بفرمایید

جولی هفده ساله آینده خود را کاملاً برنامه ریزی کرده است. او تصمیم دارد وقتی به سن 18 سالگی می رسد با ازدواج کند، از شهر کوچکشان نقل مکان کند، به دانشگاه برود و زندگی با او بسازد. سم رویای نوازندگی در سر دارد و جولی رویای نویسندگی. آینده‌های هیجان انگیز که در داستان‌های می‌بینیم. اما دست سرنوشت در حادثه‌ای کاملاً تلخ و دردناک سم را از جولی برای همیشه می‌گیرد. آیا همه چیز همیشگی است؟ جولی دلشکسته در مراسم خاکسپاری سم شرکت نمی‌کند، تمام وسایلش را دور می‌اندازد و به هر کاری دست می‌زند تا سم را برای همیشه فراموش کند. اما پیامی صوتی که سم برای جولی گذاشته بود تمام خاطرات آن دو را زنده می کند. جولی که از شنیدن صدای او به شدت غمگین می‌شود، برای شنیدن صدای او، حتی با یکبار دیگر هم با تلفن تماس می‌گیرم. به طرز عجیبی سم جواب می دهد!! چطور ممکن است ؟!

خلاصه رمان عاشقانه سم هستم بفرمایید

خرید و دانلود کتاب سم هستم بفرمایید

​نویسنده : داستین تائو
نوبت چاپ : پنجم
تعداد صفحات کتاب : 333 صفحه

​​فایل کتاب پی دی اف

قیمت: ۱2 هزار تومن

خرید و دانلود کتاب
​تعداد دانلود
دانلود کتاب سم هستم بفرمایید
دانلود رایگان دانلود کتاب سم هستم بفرمایید
کتاب سم هستم بفرمایید رایگان
نماد اعتماد الکترونیک

کتاب pdf سم هستم بفرمایید یک رمان عاشقانه فوق العاده زیبا و دلنشین هست که ماجرای عاشقانه و پر فراز و نشیبی از سم و جولی رو بیان می کند.
کتاب سم هستم، بفرمایید نوشته داستین تائو هست که به فارسی توسط خانم ندا بهرامی نژاد ترجمه شده است.
شما می تونید فایل pdf سم هستم بفرمایید رو با هزینه کمتر از کتاب چاپی و سایر فروشگاه های اینترنتی در سایت ویرا تست دانلود کنید.

​​با سلام در ابتدا عرض کنم خدمت شما، اگر قصد دانلود کتاب سم هستم بفرمایید، را دارید از همین صفحه کمی پایین تر این رمان را دانلود کنید.

کتاب سم هستم بفرمایید
596