دانلود کتاب سم هستم بفرمایید (داستین تائو)

کتاب pdf سم هستم، بفرمایید: شما با سم تماس گرفته اید

خلاصه رمان عاشقانه سم هستم بفرمایید

جولی هفده ساله آینده خود را کاملاً برنامه ریزی کرده است. او تصمیم دارد وقتی به سن 18 سالگی می رسد با ازدواج کند، از شهر کوچکشان نقل مکان کند، به دانشگاه برود و زندگی با او بسازد. سم رویای نوازندگی در سر دارد و جولی رویای نویسندگی. آینده‌های هیجان انگیز که در داستان‌های می‌بینیم. اما دست سرنوشت در حادثه‌ای کاملاً تلخ و دردناک سم را از جولی برای همیشه می‌گیرد. آیا همه چیز همیشگی است؟ جولی دلشکسته در مراسم خاکسپاری سم شرکت نمی‌کند، تمام وسایلش را دور می‌اندازد و به هر کاری دست می‌زند تا سم را برای همیشه فراموش کند. اما پیامی صوتی که سم برای جولی گذاشته بود تمام خاطرات آن دو را زنده می کند. جولی که از شنیدن صدای او به شدت غمگین می‌شود، برای شنیدن صدای او، حتی با یکبار دیگر هم با تلفن تماس می‌گیرم. به طرز عجیبی سم جواب می دهد!! چطور ممکن است ؟!

خلاصه رمان عاشقانه سم هستم بفرمایید

خرید و دانلود کتاب سم هستم بفرمایید

​نویسنده : داستین تائو
نوبت چاپ : پنجم
تعداد صفحات کتاب : 333 صفحه

​​فایل کتاب پی دی اف

قیمت: ۱0 تومان

خرید و دانلود کتاب
​تعداد دانلود
دانلود کتاب سم هستم بفرمایید
دانلود رایگان دانلود کتاب سم هستم بفرمایید
کتاب سم هستم بفرمایید رایگان
نماد اعتماد الکترونیک

کتاب سم هستم بفرمایید یک رمان عاشقانه فوق العاده زیبا و دلنشین هست که ماجرای عاشقانه و پر فراز و نشیبی از سم و جولی رو بیان می کند.
کتاب سم هستم بفرمایید مناسب چه کسانی هست
این کتاب یکی از رمان های پر فروش در جهان هست، و در ایران هم همه ی رمان خوانان به این کتاب ارتباط برقرار کردن خواندن، رمان سم هستم به شما تجربه ای جدید از کتاب ها انتقال خواهد داد.
​​​​​​​
همین حالا شما علاقمندان می توانید، pdf کتاب سم هستم بفرمایید را با ترجمه فارسی از سایت ویرا تست دانلود کنید.

​​با سلام در ابتدا عرض کنم خدمت شما، اگر قصد دانلود کتاب سم هستم بفرمایید، را دارید از همین صفحه کمی پایین تر این رمان را دانلود کنید.

کتاب سم هستم بفرمایید
1127