​​کتاب دایره المعارف زبان زنان ماریو بارت pdf

​فایل pdf کتاب دایره المعارف زبان زنان

​با سلام اگر قصد دانلود کتاب دایره المعارف زبان زنان رو دارید کمی پایین تر بروید.

کتاب دایره المعارف زبان زنان توسط ماریو بارت و دیگر نویسندگان نوشته شده و خانم مهشید میر معزی آن را به فارسی ترجمه کرده است.
این کتاب یکی از بهترین کتاب های ارتباط زناشویی از طریق ارتباط کلامی است و این موضوع رو بیان می کند که تفاوت های زیادی بین زنان و مردان وجود دارد که موجب سو تفاهم می شود و این کتاب سعی دارد از چنین سو تفاهم ها جلوگیری کند.

کتاب دایره المعارف زبان زنان مناسب چه کسانی هست

این کتاب مناسب تمام افراد هست چرا که در زندگی آینده به نکات و آموزش ها و همچنین رفتار هایی که در کتاب دایره المعارف زبان زنان گفته شده نیاز پیدا خواهید کرد.

همین حالا شما علاقمندان می توانید، pdf کتاب دایره المعارف زبان زنان را به صورت کامل و ترجمه فارسی از سایت ویرا تست دانلود کنید.

دانلود کتاب دایره المعارف زبان زنان pdf ماریو بارت با ترجمه فارسی از سایت ویرا تست دانلود کنید.

​دانلود کتاب دایره المعارف زبان زنان pdf
نویسنده: ماریو بارت
تعداد صفحات: ۱۱۱ 
ترجمه فارسی
بهترین کتاب ارتباط رفتاری

قیمت: ۱4 تومان
پرداخت و دانلود
431
تعداد دانلود
​نماد اعتماد الکترونیک

​کتاب دایره المعارف زبان زنان نوشته ی ماریو بارت، سوزانه فرولیش، کنستانته کلایز pdf

​درباره کتاب دایره المعارف زبان زنان 

​در کتاب فوق ماریو نوشته است که مردان با انجام رفتار و عمل به گفته هایش می توانند یکدیگر را بهتر درک و به درک مشترک برسند و سو تفاهم هایشان را به حداقل برسانند، کتاب دایره المعارف زبان زنان راهنمایی برای مردان درمانده است.

​بخشی از کتاب

​مرد ناگهان دارای درک متقابل بیشتر و احساساتی تر می شود جملات تحسین آمیز بیش تری می گوید. مخلوطی از تخیل و وحشت از نابودی در او رشد میکند جملات بیشتری گفته میشود که برای مردان اصلاً عادی نیست. برای مثال جملهٔ «بیا اینجا فقط میخواهم کمی کنارت باشم.» این جمله را در حالی ادا میکند که دستهای خود را به طرف زن دراز کرده است. تمام این کارها بدون هیچ منظور بدی انجام میشود.