​کتاب رازهای روانشناسی تاریک ویلیام کوپر (ترجمه فارسی)

​دانلود pdf کتاب روانشناسی تاریک ترجمه فارسی

​با سلام اگر قصد دانلود کتاب رازهای روانشناسی تاریک رو دارید کمی پایین تر دانلود کنید.

کتاب راز های روانشناسی تاریک_ نوشته ی ویلیام کوپر نویسنده معروف می باشد، که توسط ساره سادات علوی به فارسی ترجمه شده است.

ویلیام کوپر در کتاب رازهای روانشناسی تاریکpdf, شما را به یادگیری مطالبی مثل کنترل ذهن، فریب و شستشوی مغزی و دستکاری عاطفی و رازهای خواندن ذهن افراد و تاثیر گذاشتن بر رفتار انسان را یاد می دهد.

کتاب رازهای روانشناسی تاریک مناسب چه کسانی هست

این کتاب به کلیه علاقمندان به کتاب ها روانشناسی و دوست دارن مطالب ذهن خوانی و تسلط به افراد مختلف از طریق شستشوی مغزی مناسب هست و از خواندن این کتاب لذت خواهند برد.

همین حالا شما علاقمندان می توانند، pdfکتاب رازهای روانشناسی تاریک را با ترجمه فارسی و کیفیت بالا از سایت ویرا تست دانلود کنید.

دانلود کتاب رازهای روانشناسی تاریک اثر ویلیام کوپر و ترجمه فارسی، این کتاب بهترین کتاب روانشناسی هست.

​دانلود کتاب رازهای روانشناسی تاریک pdf

نویسنده: ویلیام کوپر
ترجمه: ساره سادات علوی
زبان: فارسی
تعداد صفحات: 238 صفحه
کیفیت عالی تایپی        

قیمت: 12 تومان

پرداخت و دانلود
​​تعداد دانلود
598
نماد اعتماد الکترونیک

کتاب روانشناسی تاریک، زاویه های دید جدیدی از علم تاریکی هست که به شدت برای زندگی حیاتی بوده و با کمک این کتاب ارزشمند می توان افراد مختلف را مجاب به انجام کارهایی کرد که از آن دوری می کنند.

تکنیک های رایج در روانشناسی تاریک ترغیب

ابتدا باید به تشریح مفهوم ترغیب یا قانع سازی بپردازیم وقتی از مردم درباره مفهوم ترغیب سؤال میکنیم غالبا در مورد تبلیغات و آگهی هایی که در رقابت با هم افراد را تشویق به خرید محصولات خود میکنند صحبت میکنند.
عده ای دیگر نیز این عبارت را به واسطه رقابت نامزدهای انتخاباتی برای جمع آوری رأی بیشتر درک می کنند و از طریق دادن وعده های مبنی بر تغییر شرایط موجود آن را تشریح می کنند هر دوی اینها نمونه هایی از ترغیب به شمار می روند چرا که در هر دو نمونه فردی به واسطه انتقال یک پیام، سعی بر تغییر و یا تأثیرگذاری بر طرز تفکر افراد دیگر دارد.

خلاصه کتاب