​دانلود کتاب قدرت شروع ناقص، جستارهایی درباره بهتر انجام دادن کار ها pdf

​دانلود pdf کتاب قدرت شروع ناقص

با سلام در ابتدا عرض کنم خدمت شما، اگر قصد دانلود کتاب قدرت شروع ناقص را دارید از همین صفحه کمی پایین تر این کتاب رو دانلود کنید.

کتاب قدرت شروع ناقص، جستارهایی درباره بهتر انجام دادن کار ها می باشد که به نویسندگی جیمز کلییر و ترجمه فارسی سید ایوب کوکبی و فرزانه حاج خلیلی می باشد.
کتاب قدرت شروع ناقص، یک کتاب روانشناسی درباره وسواس و ترس انجام دادن کار ها در شروع می باشد که در آن یاد می گیرید چگونه یک کار را بدون استرس و وسواس انجام دهید.
همین حالا شما علاقمندان می توانید، pdf کتاب قدرت شروع ناقص را با ترجمه فارسی از سایت ویرا تست دانلود کنید.

کتاب قدرت شروع ناقص اثر جیمز کلییر، ترجمه فارسی.

نویسنده: جیمز کلییر
موضوع: روانشناسی و موفقیت
تعداد صفحات: 188
نوع فایل: pdf
زبان: ترجمه فارسی
افتخارات: پر فروش ترین و بهترین کتاب نیویورک​دانلود کتاب قدرت شروع ناقص

​​قیمت: ۱0 هزار تومان
​تعداد دانلود
452
​نماد اعتماد الکترونیک

​​اگر به دنبال دانلود کتاب فوق هستند، می توانید این کتاب رو با ترجمه فارسی و به صورت پی دی اف از سایت ویرا تست دانلود کنید.

تا حالا شده به خاطر احساسی مثل نتوانستن یا ما کافی بودن، یا محیا نبودن شرایط از انجام کاری منصرف شده باشید؟کتاب قدرت شروع ناقص، در مورد جستارهایی درباره بهتر انجام دادن کار ها می باشد. این کتاب یک اثر فوق العاده،که به شما نشان می دهد ایدال شدن شرایط، یک انتظار بیهوده می باشد. با این تفکر شما از انجام دادن کارهای که مد نظر شما هست دور می کند.

کتاب قدرت شروع ناقص توسط جیمز کلییر نوشته شده است، این کتاب یکی از بهترین کتاب های روانشناسی است که درباره بهتر انجام دادن کار های روزمره صحبت می کند. خواندن کتاب قدرت شروع ناقص شما از خطر وسواس در شروع انجام کارها آشنا می کند و معتقد هست که شروع ناقص، بهتر از شروع نکردن است.
کتاب قدرت شروع ناقص برای مطالعه چه کسانی مناسب است؟این کتاب برای کسانی که به کتابهای ژانر توسعه‌ی فردی همچنین خودیاری علاقمند هستند مناسب هست چرا که از مطالعه این کتاب لذت خواهید برد، و لازم به ذکر هست که اگر در پی انجام یک کار یا تصمیم هستید یا مشتاق هستید به سوی رویایتان بروید اما وسواس مانع می شود خواند این کتاب رو از اولویت های زندگی خود قرار دهید.

​​درباره‌ کتاب قدرت شروع ناقص