سفارش طراحی لوگو و آرم حرفه ای

پرسش های متداول
هزینه طراحی لوگو چقدر است؟
قیمت و تعرفه طراحی لوگو در ویرا تست ثابت هست و به نوع و طراحی مربوط نیست.

چگونه سفارش لوگو را ثبت کنم؟
برای شروع سفارش کافی از قسمت سفارش لوگوی مشخصات خود را وارد کنید و اقدام به پرداخت تعرفه کنید و بعد با پشتیبانی در واتساپ ارتباط برقرار کنید.

خروجی نهایی لوگو در چه فرمتی خواهد بود؟
خروجی نهایی شما در فرمت های JPG، PNG، SVG و EPS می باشد که در اختیار شما قرار می گیردو می تواند خودتان هم ویرایش کنید.

چه لوگو های رو می توان در ویرا تست سفارش داد؟

هر لوگوی رو می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود در ویرا تست سفارش دهید:
طراحی و سفارش لوگو اینستاگرام
طراحی و سفارش لوگو سایت 
طراحی و سفارش لوگو کارت ویزیت
طراحی و سفارش لوگو فروشگاهی و غیره...

سادگی رو در اولویت طراحی لوگو قرار دهید

از همان ابتدا طراحی و سفارش لوگو سادگی رو گوشزد و تذکر دهید چرا که طراح حرفه ای می داند لوگوی ساده و جمع و جور خیلی راحت در ذهن مخاطب می ماند.

طراحی و ساخت لوگو در کمترین زمان

با سلام اگر شما قصد طراحی و سفارش لوگو را دارید، سایت ویرا تست می تواند هر لوگو با هر نوع کسب و کار رو برای شما طراحی کند.
در ادامه خواهیم گفت چرا ساخت لوگو بسیار مهم است و انواع لوگو، تعرفه و هر آنچه که لازم باشد رو خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

تعرفه طراحی لوگو

طراحی و سفارش لوگو

سفارش طراحی لوگوی اختصاصی

هر زمینه ای
تحویل کمتر از 12ساعت
کیفیت عالی
در فرمت های مختلف
قیمت طراحي
180
هزار تومن


ثبت سفارش طراحي لوگو

نماد اعتماد الکترونیک زرین پال

چرا کسب و کار ها به طراحی و سفارش لوگو نیاز دارند؟

لوگوی مناسب کسب و کار همه چیز رو در مورد کسب و کار شما بدون گفتن حتی یک کلمه در مورد آن را بیان می کند. طراحی لوگو برای برند، فقط ظاهر و زیبایی نیست، بلکه نحوی جلب توجه مخاطب هدف و جذب مخاطبان جدید را مشخص می کند.
برای درک این موضوع، بزارید یک مثال بزنم از کسب و کار دیجی کالا که تا وقتی یک عکس از لوگو و رنگ های به کار رفته در لوگو مشاهده می کنیم فورا متوجه می شویم مربوط به کدام برند هست یا مثال دیگر رنگ پرچم کشور هست که تا پرچم رو مشاهده می کنیم تمام اطلاعاتی که از کشور داریم در ذهن ما تداعی می شود در ادامه نیز توضیح خواهم داد چرا به لوگو نیاز دارید.

لوگو ها تشخیص برند رو توسط مخاطب شما زیاد می کند

به طور معمول مشتریان کمتر از ۱۵ ثانیه تصمیم می‌گیرند چه چیزی بخرند. کسب و کار ها باید بتوانند توجه و نظر مخاطب رو به خود جذب کنند لوگو در نگاه اول اطلاعات لازم در مورد محتوای و محصولات به مخاطب منتقل می کند.

لوگو نشان می دهد کسب و کار شما خاص هست

اگر همه ی برندهای ساعت از اپل واچ استفاده می کردند، بازار و فضای رقابتی برای ساعت های مچی وجود نداشت. مشتریان و مخاطبان لوگو را می بینند و در ذهن خود آن را با ساعت مرتبط می کنند.

یک لوگوی حرفه ای یا منحصربه فرد، باعث می شود که کسب و کار شما در میان جمع مخاطبان برجسته و جلوه ی خوبی به نمایش بگذارد و توجه ها رو به خود جذب کند. همچنین یک لوگوی خاص باعث فرق شما با سایر رقبا شود، و کسب و کار شما رو حرفه ای تر نزد مخاطب معرفی کند بنابراین بهتر است از بهترین طراحی و ساخت لوگوی در این زمینه کمک بگیرید.

لوگو پیام شما را به مخاطب منتقل می کند

یک لوگوی خوب و حرفه ای باید در مورد شخصیت کسب و کار و برند شما صحبت کند، لوگوی مناسب باعث جذب و اعتماد مشتری به شما و استفاده از خدمات شما می شود، طراحی لوگو باعث ماندگاری شما در ذهن مخاطب می شود.

برای سفارش طراحی لوگو به چه مواردی باید توجه کرد؟

بعد از ثبت سفارش طراحی لوگو با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و زمینه فعالیت کسب و کار خود را توضیح دهید تا لوگوی مناسب کسب کار شما طراحی شود.

سفارش طراحی لوگو
همان طور که بالا گفتم، لوگو شخصیت و برند شما است و می تواند برای همیشه در یاد و خاطر مخاطب بماند.بنابراین طراحی و سفارش لوگو خوب و استاندارد نقش مهمی رو در بازار یابی یک کسب و کار خواهد داشت.برای طراحی و سفارش لوگو خود می توانید سفارش لوگوی خود را در سایت ویرا تست ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.

طراحی و سفارش لوگو
طراحی و سفارش لوگو